Jump to content
mac-forum.pl

Leaker Jon Prosser twierdzi, że iPhone 12 i nowe iPady pojawią się w październiku


Sabinka
 Share

Recommended Posts

Leaker Jon Prosser, który ma nieco mieszane osiągnięcia, jeśli chodzi o przewidywanie planów Apple, powiedział dziś, że nowe modele iPhona 12 i nowe iPady pojawią się w październiku.

Wiele plotek sugeruje, że niektóre lub wszystkie modele iPhona 12, które pojawią się w tym roku, doczekają się późniejszej niż zwykle premiery. Apple zazwyczaj ujawnia i wypuszcza na rynek nowe iPhony we wrześniu, ale problemy spowodowane globalnym kryzysem zdrowotnym spowodowały opóźnienia w produkcji.

Apple planuje używać chipów Qualcomm 5G we wszystkich nowych modelach iPhona 2020.

Na razie nie wiemy dokładnie, jak długo iPhony będą opóźnione, ale Apple może zaprezentować nowe urządzenia we wrześniu, a następnie wypuścić je później, tak jak w przypadku iPhona XR w 2018 roku. Październik to stosunkowo bezpieczny domysł, jak zasugerował Qualcomm. opóźnienie nie będzie zbyt długie, a inne plotki również wskazywały na październikową premierę.

Prosser nie podał, które modele iPada doczekają się odświeżenia, ale pojawiły się plotki sugerujące, że iPad Pro z wyświetlaczem mini-LED jest w trakcie prac, chociaż większość informacji sugeruje, że premiera została opóźniona do 2021 roku.

IPad Pro był już odświeżany w tym roku, ale Apple nie zaktualizował jeszcze iPada mini, iPada Air ani taniego iPada, więc wszyscy mogą zobaczyć drobne zmiany.

Pojawiły się pewne pogłoski wskazujące, że Apple pracuje nad 11-calowym iPadem Air z wyświetlaczem na wszystkie ekrany i niewidocznym Touch ID, i jeśli jest to dokładne, byłoby to najbardziej godne uwagi odświeżenie iPada na horyzoncie.

Niektóre z jego twierdzeń były również nieco dziwaczne, na przykład sugestia, że Apple pracuje nad zestawem okularów Apple z klasycznej edycji Steve'a Jobsa, wzorowanych na okularach, które nosił Jobs.

Na początku tego tygodnia Prosser powiedział, że Apple w sierpniu wprowadzi na rynek nowy iMac.

 

Zrodlo: macrumors

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.