Jump to content
mac-forum.pl

Apple pracuje nad płatnościami z kodem QR dla Apple Pay, ujawnia kod iOS 14


dj3ryk
 Share

Recommended Posts

  • Administrators

Apple wydał dzisiaj drugą wersję beta systemu iOS 14 z niewielkimi zmianami w całym systemie. 9to5Mac znaleźli ukrytą funkcję w aplikacji Portfel, która pozwala użytkownikom dokonywać płatności za pomocą kodów QR używając Apple Pay.

 

 Odniesienia znalezione w kodzie iOS 14 ujawniają, że Apple pracuje nad nową metodą umożliwiającą użytkownikom dokonywanie płatności za pomocą Apple Pay, skanując kod QR lub tradycyjny kod kreskowy za pomocą aparatu iPhone.

 

Udało nam się uzyskać dostęp do tej funkcji ukrytej w iOS 14 beta 2 i chociaż nadal nie działa, możemy wyraźnie zobaczyć obraz pokazujący, jak będzie działać. Użytkownicy będą kierować aparat iPhone'a na kod QR lub tradycyjny kod kreskowy, aby płacić rachunki i inne rzeczy za pomocą karty zarejestrowanej w Apple Pay.

Odwrotne byłoby również, gdyby użytkownicy trzymali iPhona przed skanerem z kodem QR generowanym przez aplikację Portfel. Możemy również powiedzieć, że nastąpi interakcja z aplikacjami innych firm, ponieważ ten kod został znaleziony w interfejsie API publicznego systemu.

 

Zrodlo: 9to5mac

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.