Jump to content

Kamkon

Members
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Kamkon last won the day on June 4

Kamkon had the most liked content!

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak, zgodność jest - macbook z roku 2020. Dzięki za info, że można aktualizować bez Apple ID, bo tego nie byłem pewny i nie wiedziałem czy tak można. Próbowałem więc dalej i jest! Okazało się, że wystarczyło wpierw zrobić ostatnią aktualizację Cataliny, czego wcześniej robić mi się już nie chciało. Teraz mam już maca z Big Sur, gotowego do przekazania nowemu właścicielowi. Dzięki.
 2. Dzięki Oczywiście będzie założone konto, ale nie przeze mnie. To jest prezent dla kogoś i chciałem go zauktualizować przed przekazaniem. Dzięki jeszcze raz, spróbuję trzeci już raz zaktualizować. Może uda mi się osiągnąć to "ogólnie".
 3. Witam. Jestem zielony i dopiero od niedawna mam na biurku macbooka. Nabyłem go z systemem Catalina i chcę uaktualnić do Big Sur. Niestety po ściągnięciu systemu jakiś Gatekeeper nie pozwala go zainstalować. Stąd moje pytanie, czy można uaktualnić fabryczne zresetowany komputer bez konta w Apple, czy wpierw trzeba jednak mieć konto w Apple? Ja go jeszcze nie mam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.