Jump to content

Rafael

Members
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Rafael last won the day on May 23

Rafael had the most liked content!

Community Reputation

2 Neutral
 1. Witam, mam prośbę, mam na iCloud number arkusz kalkulacyjny i potrzebuje wyciągnąć z niego odpowiednie dane liczbowe z przeniesieniem do innego pliku kalkulacyjnego potrzebne do wyceny ktoś może dwie jak mogę to zrobić?
 2. może ktoś będzie miał taką opcję xD no nic tak czy inaczej i tak dużo zostało zwolnione, wielkie dzięki 😉
 3. 🙂 rozumiem doskonale, też ten programik kupiłem, fakt wygodny, okey dzięki za pomoc, trochę się tam zwolniło , co mogłem powrzucałem na zew. mam nadzieję że oni to jakąś z czasem ogarną ... xD Pozdrawiam.
 4. Hej, dzięki za odp. szybką 😉 , rozumiem, a można je jakoś w miarę namierzyć aby je jakoś ... usunąć? Też taka inf. czy to nie jest powód że np. dysk był formatowany w APFS ? podobno OS X ma przestać wspierać ten format ale może masz jakieś świeższe info.,
 5. Hej, jest taki dziwny temat, szukam rozwiązania oczywiście na forum myapple olali miało tego usunęli wątek i to już nie pierwszy raz, i całkowicie rezygnuje z tamtego forum jeszcze jak bym mógł to bana bym im wlepił bo zamiast skupić się na ogarnięciu rozwiązania to wyrzucają wątki , ... słabo. Tak jak w załączniku, 251 GB na ssd gdzie 60 GB to inne i nie mam pojęcia szczerze .... co to jest jak się tego pozbyć, no nie dawno było prawie 120 GB ... co to za dziwna sprawa czy ktoś ma podobnie jak to rozwiązać ...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.