Jump to content

lgabryel

Members
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

lgabryel last won the day on July 8

lgabryel had the most liked content!

Community Reputation

2 Neutral
 1. Nie wiem czy warto czekać na te Maci z Car4Vip. Jak kupuje w iSpot to mam w ciągu 15 minut nowy komputer do pracy. Jestem też ciekaw, czy ktoś z Car4Vip zwrócił z powodzeniem zakup do sprzedawcy na co mamy w Polsce prawo oraz czy ktoś z powodzeniem dokonał naprawy gwarancyjnej. A co do reszty. - jak chyba na innym forum odpisywałem - do codziennej pracy i użytku jeśli nie używasz programów co na raz używają ponad 8GB ram, i za 5 lat będziesz chciał wymienić sprzęt to bym nie brał większej wersji jak zależy Ci na koszcie dodatkowego ramu.
 2. Rozwiązałem problem. Chciałbym się podzielić się rozwiązaniem. Rozwiązaniem jest użycie listy numerowanej z numerowaniem poziomym, przy czym by rozpocząć akapit należy podwójnie nacisnąć enter co sprawi rozpoczęcie akapitu nie numerowanego. Kolejny numerowany powinniśmy oznaczyć, żeby takim był i co ważne zaznaczyć, by numeracja była kontynuowana. W przypadku podrozdziałów należy dodatkowo jeszcze operować stopnień zagnieżdżenia.
 3. Hej! Pisze publikację, która ma 3 poziomy zagnieżdżenie rozdziałów 1 Rozdział pierwszy1.1 Podrozdział pierwszy1.1.1 Zagadnienie 11.1.2 Zagadnienie 21.2 Podrozdział drugi2 Rozdział drugi Jak poprawnie to ponumerować, by numeracja była wyznaczana automatycznie? Jestem pewien, że będę zmieniał kolejność i dodawał nowe rozdziały lub część usuwał. Chciałbym, że Pages automatyczne numerował mi rozdziały oraz dodawał w nagłówku strony tytuł rozdziału/podrozdziału. Do tej pory rozdziały wyznaczałem stylami, co pozwalało mi na generowanie automatycznego spisu treści, ale chciałbym zautomatyzować także
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.