Jump to content

dj3ryk

Administrators
 • Content Count

  408
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

Everything posted by dj3ryk

 1. Hej, a jaki błąd wyskakuje ?
 2. Hejka, To może uruchom go ponownie w trybie awaryjnym. Bardzo prostym sposobem obejścia tego problemu jest uruchomienie komputera Mac w trybie awaryjnym. Aby to zrobić, uruchom ponownie komputer. Zaraz po ponownym uruchomieniu przytrzymaj klawisz Shift i nie zwalniaj go, dopóki nie zobaczysz logo Apple i paska stanu. Jeśli później nie będziesz mieć żadnych problemów, możesz normalnie ponownie uruchomić komputer. Jesli się nie uda będziemy dalej kombinować 🤭
 3. Ok, ten problem również wspomniałem . No to miejmy nadzieje ze będzie to tylko problem SSD.
 4. Witam . To może ja spytam, czy te problemy występują przez wbudowany mikrofon czy tylko przez ta kartę dźwiękowa? Czy chodzi tylko o zewnętrzna kartę dźwiękowa ? jesli o Focusrite 4i4 3gen to możliwe ze jest niezbyt kompatybilne z nowym systemem Arm i dlatego ci przerywa. Niestety o tej technice nie mam zbytniego pojęcia. Co ciekawe by było czy miałbyś możliwość sprawdzenia w MacBooku który posiada procesor Intel. Ale może znajdzie się ktoś kto ma więcej pojęcia o tym.
 5. witam, ogólnie powiem ci ze nie ma takiej możliwości na ipadzie. Jedynie jest jedna możliwość przy użyciu aplikacji Numbers.
 6. Witam serdecznie. W twojej sytuacji niestety nie jestem pewien, ale jeśli żadne recovery u ciebie nie funkcjonuje i z tym wyświetlaniem dysku ze raz jest a raz nie coś mi to wskazuje ze chyba będzie uszkodzony. Ale 100% pewności nie mam. Bynajmniej dla mnie tak to wskazuje. Chociaż widzę właśnie ze wspominasz o Big Sur na Macbooku z 2014. Była to instalacja Big Sur czy jux miałeś ten System w użyciu ?? Pytam dlatego, bo wiem ze były problemy z tymi rocznikami macbooka i MacOS Big Sur. Nie wiem czy już próbowałeś to co tutaj na stronie wsparcia Apple stoi. Jeśli
 7. No zbyt dużo nie widać jak widać. Ale słuchaj, nie wiem czy akurat ten problem u ciebie będzie z AppleKeyStore ale możesz spróbować coś takiego. wylogować się z iCloud na zalogowanym koncie zrestartować i zalogować się ponownie? i daj znać
 8. czy spadek wydajności pojawia sie również podczas użytkowania czy tylko podczas uruchamiania systemu? Co monitor aktywności mówi o obciążeniu systemu, w szczególności pamięci RAM? Czy masz wystarczająco dużo wolnej pamięci na wewnętrznym dysku SSD?
 9. Hejka. Rozumiem ze problem występuje tylko podczas włączania. A to co widać to coś w rodzaju Obracającego się kursora w kolorach tęczy ?
 10. Witam, nie wiem czy ci to pomoże, ale spójrz tutaj. I daj znać
 11. Witam. Rozumiem ze te wiadomości o które chodzi, są już skasowane. Czyli niestety nici z tego, chyba ze przed ich skasowaniem był robiony backup iphona. W innym wypadku nie widzę takiej możliwości. Co do przeglądarki Safari używanej w trybie prywatne nie ma takiej możliwości sprawdzić histori. Po to tez jest prywatne, i jest nawet wspomniane, ze Safari nie będzie zapamiętywać odwiedzanych stron.
 12. Hejka. Właśnie wyszła nowa wersja Parallels Desktop 16.5. Aktualizacja zapewnia obsługę komputerów Mac z procesorem M1. Powinno chyba teraz działać bez problemów.
 13. Witam. Powiem krótko czy warto jest używkę za 3000 czy nówkę za 5 kupić ? wszyatko zależy oczywiście od budżetu, bo 2 K to już jest oczywiście nie mały pieniądz. Do pracy biurowej starczy tez oczywiście ten używany.
 14. dj3ryk

  iPhone 7 mikrofon

  Dobrze wiedzieć, dzięki za info
 15. dj3ryk

  Problem z id

  Jeśli wszystko odbyło się prawidłowo to zostaje tylko Kontakt ze Wsparciem Apple
 16. Hejka, polecam aplikacje CleanMyMac X spróbować, to powinno pomoc
 17. dj3ryk

  iPhone 7 mikrofon

  Ok, to daj wtedy znać czy pomogło
 18. dj3ryk

  iPhone 7 mikrofon

  Hejka. Próbowałeś te owe aplikacje zainstalować na nowo ? Albo w Ustawieniach tych Aplikacji sprawdzić czy maja pozwolenie używać Mikrofonu
 19. Hejka. Kupno Huba który przylega odrazu do macbooka nie polecam. Bynajmniej w moim wypadku nie 😉 https://amzn.to/3aBqgMI Osobiście posiadam właśnie tego i jestem zadowolony.
 20. Hejka. Jeśli głównie do prostej pracy to wystarczajaco wystarczy z 7‑rdzeniowym GPU. Co do gry, to szczerze mówiąc może wyciągniesz jakieś 30 FPS, czyli krótko mówiąc,da się pograć. Na youtubie warto może jakiś Benchmark poszukać na Macu z M1 i zobaczyć jak to śmiga.
 21. Powiedz dokładnie o co ci chodzi, a nie linka wklejasz do strony która jest właśnie wirusem .
 22. Dobry wieczor, niestety nie możesz go wyłączyć, ponieważ jest to skrót systemowy. Ale mozna ten skrot przypisac innemu poleceniu. Wybierz na Macu menu Apple > Preferencje systemowe, kliknij w Klawiatura, a następnie kliknij w Skróty. Potem na Dostępność i zaznaczyc Zoom i tam jest włącz lub wyłącz podążanie za fokusem i dodaj skrot, nacisnij command+q i problem z glowy.
 23. tak przeważnie jest jak się miało wersje beta na telefonie a potem oficjalna. Nie można wybrać zabezpieczenia zrobionego właśnie wersja beta. Bynajmniej tak to na pierwszy rzut oka wyglada. Jedynie co do na nowy telefon znów beta wgrać i wtedy spróbować odzyskać zrobiony grudniowy backup.
 24. A spytam czy w grudniu nie używałeś czasami wersji beta na iPhonie ?
 25. Hej. Jesli wszystko dziala, i nic nie pękło to wychodzi na to ze Ekran caly jest, ale nastepny razem to bym uwazal, bo takie wyginanie to zdrowe nie jest.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.