Jump to content
mac-forum.pl

dj3ryk

Administrators
 • Posts

  436
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

Everything posted by dj3ryk

 1. a to już próbowałeś ?
 2. a probowałeś już ogólnie już jakieś ustawienia ??
 3. nie wiem czy twój operator ma obsługę multisim. Wtedy jest to możliwe.
 4. Witam. Widocznie ładowarka oś Samsung nie laduje zegarka, jeśli pokazuje na czerwono, znaczy ze bateria słaba lub pusta. Jak naładujesz możesz wtedy dalej kombinować. Jeśli chodzi o esim, to spójrz czy ten zegarek posiada ta możliwość. Stoi pod Zegarkiem, albo tylko GPS albo również GPS LTE. Jeśli zresetujesz do ustawień fabrycznych to będzie jak nowy i miałbyś możliwość uaktywnić psim.
 5. Nie wydaje mi się. Ktoś połączył serwer za pomocą usługi DynDns(dlatego ten link) - prawdopodobnie był to atak phishingowy z fałszywą stroną internetową. Nie ma znanych wirusów, trojanów i innych dla iOS, a plik wykonywalny prawdopodobnie i tak zostałby zablokowany przez iOS.
 6. https://mediamarkt.pl/apple-music bez twojego kodu ?
 7. Proponowałbym jeszcze wyłączyć wtedy True Tone
 8. Witam również, ale jak dokładnie się przyciemnia ?? Chodzi o tryb ciemny czy zmianę jasności ekranu ?? Myślę jednak ze chodzi to drugie. Jeśli tak to, przejdź do Ustawień i stuknij w Dostępność a następnie stuknij w Ekran i wielkość tekstu, a następnie wyłącz Jasność automatyczna na samym dole.
 9. Hejka, oczywiście ze dźwignie. Możesz sobie na YouTube pare filmików ogladnac dla pewności . Tutaj przykład miedzy Intel a M1
 10. Hej. Z przykrością muszę stwierdzić ze prawdopodobnie takiej możliwości już nie będzie żeby te notatki odzyskać. Chyba ze jest może backup z owego iPhone 8 w którym się te notatki znajdują.
 11. problem szkła. jeśli bez funkcjonuje bez problemów.
 12. No i problem rozwiązany. Dziękuje za Feedback
 13. Ale Zgodność zeby zrobić aktualizacje jest albo ?? macOS Big Sur jest zgodny z następującymi komputerami: MacBook wprowadzony w 2015 r. lub później MacBook Air wprowadzony w 2013 r. lub później MacBook Pro wprowadzony pod koniec 2013 r. lub później
 14. Hejka. Ogólnie jest możliwość zrobić aktualizacje bez Apple ID, ale i tak się nie obejdziesz żeby je zrobić. Także załóż sobie konto i zobacz czy wtedy pójdzie.
 15. Kazdy początek jest trudny, będzie dobrze
 16. nie przejmuj się tym co ci pokazuje CleanMyMac, jeśli działa wszystko jak trzeba, to nie ma się czym przejmowac. zobacz jak u mnie wyglada ? a chodzi bez problemów. Bynajmniej jeszcze takiej Informacji nie mialem. Jeśli zakończysz pare Aplikacji, które są włączone zwolni się również trochę pamięci ram. W Monitorze Aktywności możesz oczywisice również sprawdzić co dużo Ramu zabiera i zakończyć Program.
 17. Czemu tak jest? Dobre pytanie. Zdarzyło się to pierwszy raz po aktualizacji ? Jak wyglada sprawa po restarcie maca ? Co pokazuje monitor aktywności ? Czasami wystarczy zrestartować i problem z głowy, jeśli nie, trzeba oczywiście dalej szukać problemu. Ale tak to naprawdę trudno powiedzieć. Przyczyn może zawsze być wiele.
 18. Hejka, krótko mówiąc wydaje mi się ze jest to wina szkła. Niektóre niestety tak maja ze po założeniu telefon gorzej reaguje na dotyk. Jedynym wyjściem żeby to spróbować jest oczywiście zdjęcie owego szkła i zobaczyć jak telefon bo tym reaguje na dotyk.
 19. Inne puste nigdy nie będzie. Może ktoś jakiś inna propozycje będzie miał, bo kombinować można na różne sposoby, ale tez tak żeby za dużo nie wykasować, bo wtedy jedyna sytuacja to tylko system na nowo zrobić.
 20. Możesz cos takiego spróbować. Wejdź w Zarządzaj, tam zaraz na samej górze po lewej w Polecane, na samym dole Zwolnij Miejsce i Przejrzyj Pliki. Gdy zaczniesz usuwac zbędne Pliki, zmienia się również zajęta wielkość SSD w Inne. Więcej Informacji również na wsparciu Apple Osobiście używam pełnej wersji CleanMyMac X ? bo jestem za wygodny
 21. Hej, Kategoria INNE zawiera pliki, które nie mogą być przypisane do żadnej innej, lepiej zdefiniowanej kategorii (takiej jak "audio"). Są to na przykład: Dokumenty w formatach .pdf, .psd, .doc, itp. pliki systemowe i pliki tymczasowe tworzone przez macOS Pliki pamięci podręcznej, takie jak pamięć podręczna użytkownika, pamięć podręczna przeglądarki i pamięć podręczna systemu Obrazy i archiwa (pliki .dmg i .zip) Wtyczki i rozszerzenia Wszystko inne, co nie mieści się w powyższych kategoriach macOS Czy robisz kopię zapasową z TM ?
 22. Hejka, proponował bym sie zgłosić do tef firmy która robiła refabrykacje ekranu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.