Jump to content

dj3ryk

Administrators
 • Content Count

  423
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

dj3ryk last won the day on May 12

dj3ryk had the most liked content!

Community Reputation

28 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. problem szkła. jeśli bez funkcjonuje bez problemów.
 2. No i problem rozwiązany. Dziękuje za Feedback
 3. Ale Zgodność zeby zrobić aktualizacje jest albo ?? macOS Big Sur jest zgodny z następującymi komputerami: MacBook wprowadzony w 2015 r. lub później MacBook Air wprowadzony w 2013 r. lub później MacBook Pro wprowadzony pod koniec 2013 r. lub później
 4. Hejka. Ogólnie jest możliwość zrobić aktualizacje bez Apple ID, ale i tak się nie obejdziesz żeby je zrobić. Także załóż sobie konto i zobacz czy wtedy pójdzie.
 5. Kazdy początek jest trudny, będzie dobrze
 6. nie przejmuj się tym co ci pokazuje CleanMyMac, jeśli działa wszystko jak trzeba, to nie ma się czym przejmowac. zobacz jak u mnie wyglada 😄 a chodzi bez problemów. Bynajmniej jeszcze takiej Informacji nie mialem. Jeśli zakończysz pare Aplikacji, które są włączone zwolni się również trochę pamięci ram. W Monitorze Aktywności możesz oczywisice również sprawdzić co dużo Ramu zabiera i zakończyć Program.
 7. Czemu tak jest? Dobre pytanie. Zdarzyło się to pierwszy raz po aktualizacji ? Jak wyglada sprawa po restarcie maca ? Co pokazuje monitor aktywności ? Czasami wystarczy zrestartować i problem z głowy, jeśli nie, trzeba oczywiście dalej szukać problemu. Ale tak to naprawdę trudno powiedzieć. Przyczyn może zawsze być wiele.
 8. Hejka, krótko mówiąc wydaje mi się ze jest to wina szkła. Niektóre niestety tak maja ze po założeniu telefon gorzej reaguje na dotyk. Jedynym wyjściem żeby to spróbować jest oczywiście zdjęcie owego szkła i zobaczyć jak telefon bo tym reaguje na dotyk.
 9. Inne puste nigdy nie będzie. Może ktoś jakiś inna propozycje będzie miał, bo kombinować można na różne sposoby, ale tez tak żeby za dużo nie wykasować, bo wtedy jedyna sytuacja to tylko system na nowo zrobić.
 10. Możesz cos takiego spróbować. Wejdź w Zarządzaj, tam zaraz na samej górze po lewej w Polecane, na samym dole Zwolnij Miejsce i Przejrzyj Pliki. Gdy zaczniesz usuwac zbędne Pliki, zmienia się również zajęta wielkość SSD w Inne. Więcej Informacji również na wsparciu Apple Osobiście używam pełnej wersji CleanMyMac X 😉 bo jestem za wygodny
 11. Hej, Kategoria INNE zawiera pliki, które nie mogą być przypisane do żadnej innej, lepiej zdefiniowanej kategorii (takiej jak "audio"). Są to na przykład: Dokumenty w formatach .pdf, .psd, .doc, itp. pliki systemowe i pliki tymczasowe tworzone przez macOS Pliki pamięci podręcznej, takie jak pamięć podręczna użytkownika, pamięć podręczna przeglądarki i pamięć podręczna systemu Obrazy i archiwa (pliki .dmg i .zip) Wtyczki i rozszerzenia Wszystko inne, co nie mieści się w powyższych kategoriach macOS Czy robisz kopię zapasową z TM ?
 12. Hejka, proponował bym sie zgłosić do tef firmy która robiła refabrykacje ekranu.
 13. Witam, W codziennym użytkowaniu jest prawie zupełnie nieistotne, czy 8 czy 16 GB. Nawet podczas intensywnej pracy nie ma odczuwalnych spowolnień. Tylko w skomplikowanych projektach zauważalne są znaczące różnice. Tak więc przy podejmowaniu decyzji, czy kupić M1 z 8 GB czy 16 GB RAM, wszystko sprowadza się do obszaru użytkowania. Podczas gdy 8 GB powinno wystarczyć do większości zadań, dodatkowe 8 GB pamięci będzie bardziej odczuwalne przy bardziej pamięciożernych zadaniach. Należy jednak pamiętać, że decyzja jest ostateczna, późniejsza rozbudowa pamięci nie jest możliwa
 14. Hejka. Jeśli po wyzerowaniu nadal nic nie mierzy to wydaj mi się ze musi do serwisu Apple.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.