Jump to content
mac-forum.pl

dj3ryk

Administrators
 • Posts

  436
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

dj3ryk last won the day on August 12

dj3ryk had the most liked content!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

dj3ryk's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Dedicated Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare

Recent Badges

30

Reputation

 1. a to już próbowałeś ?
 2. a probowałeś już ogólnie już jakieś ustawienia ??
 3. nie wiem czy twój operator ma obsługę multisim. Wtedy jest to możliwe.
 4. Witam. Widocznie ładowarka oś Samsung nie laduje zegarka, jeśli pokazuje na czerwono, znaczy ze bateria słaba lub pusta. Jak naładujesz możesz wtedy dalej kombinować. Jeśli chodzi o esim, to spójrz czy ten zegarek posiada ta możliwość. Stoi pod Zegarkiem, albo tylko GPS albo również GPS LTE. Jeśli zresetujesz do ustawień fabrycznych to będzie jak nowy i miałbyś możliwość uaktywnić psim.
 5. Nie wydaje mi się. Ktoś połączył serwer za pomocą usługi DynDns(dlatego ten link) - prawdopodobnie był to atak phishingowy z fałszywą stroną internetową. Nie ma znanych wirusów, trojanów i innych dla iOS, a plik wykonywalny prawdopodobnie i tak zostałby zablokowany przez iOS.
 6. https://mediamarkt.pl/apple-music bez twojego kodu ?
 7. Proponowałbym jeszcze wyłączyć wtedy True Tone
 8. Witam również, ale jak dokładnie się przyciemnia ?? Chodzi o tryb ciemny czy zmianę jasności ekranu ?? Myślę jednak ze chodzi to drugie. Jeśli tak to, przejdź do Ustawień i stuknij w Dostępność a następnie stuknij w Ekran i wielkość tekstu, a następnie wyłącz Jasność automatyczna na samym dole.
 9. Hejka, oczywiście ze dźwignie. Możesz sobie na YouTube pare filmików ogladnac dla pewności . Tutaj przykład miedzy Intel a M1
 10. Hej. Z przykrością muszę stwierdzić ze prawdopodobnie takiej możliwości już nie będzie żeby te notatki odzyskać. Chyba ze jest może backup z owego iPhone 8 w którym się te notatki znajdują.
 11. problem szkła. jeśli bez funkcjonuje bez problemów.
 12. No i problem rozwiązany. Dziękuje za Feedback
 13. Ale Zgodność zeby zrobić aktualizacje jest albo ?? macOS Big Sur jest zgodny z następującymi komputerami: MacBook wprowadzony w 2015 r. lub później MacBook Air wprowadzony w 2013 r. lub później MacBook Pro wprowadzony pod koniec 2013 r. lub później
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.