Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation since 07/02/2021 in all areas

  1. Hej. Z przykrością muszę stwierdzić ze prawdopodobnie takiej możliwości już nie będzie żeby te notatki odzyskać. Chyba ze jest może backup z owego iPhone 8 w którym się te notatki znajdują.
    1 point
  2. Nie wiem czy warto czekać na te Maci z Car4Vip. Jak kupuje w iSpot to mam w ciągu 15 minut nowy komputer do pracy. Jestem też ciekaw, czy ktoś z Car4Vip zwrócił z powodzeniem zakup do sprzedawcy na co mamy w Polsce prawo oraz czy ktoś z powodzeniem dokonał naprawy gwarancyjnej. A co do reszty. - jak chyba na innym forum odpisywałem - do codziennej pracy i użytku jeśli nie używasz programów co na raz używają ponad 8GB ram, i za 5 lat będziesz chciał wymienić sprzęt to bym nie brał większej wersji jak zależy Ci na koszcie dodatkowego ramu.
    1 point
  3. Rozwiązałem problem. Chciałbym się podzielić się rozwiązaniem. Rozwiązaniem jest użycie listy numerowanej z numerowaniem poziomym, przy czym by rozpocząć akapit należy podwójnie nacisnąć enter co sprawi rozpoczęcie akapitu nie numerowanego. Kolejny numerowany powinniśmy oznaczyć, żeby takim był i co ważne zaznaczyć, by numeracja była kontynuowana. W przypadku podrozdziałów należy dodatkowo jeszcze operować stopnień zagnieżdżenia.
    1 point
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.